Skocz do zawartości
0

#1 - Przechodzimy na MTA


Mazurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • CEO

Witajcie kochani!

 
Przyszedł czas, aby opublikować dla Was niezbędną informację, co dalej będzie się działo z Santos Gaming.

Co dalej❓ 
Stanąłem przed bardzo trudną decyzją. Zastanawiałem się, jakie będą Nasze dalsze losy i pewna decyzja już zapadła. Kilka miesięcy temu postanowiliśmy otworzyć projekt na SA-MP w wersji 0.3.7, która jak wiadomo jest bardzo ograniczona, jeśli chodzi o jej możliwości. Decyzja o napisaniu skryptu w 2019 roku od całkowitego 0 była szalona, ale mimo to udało nam się to w większej części zrealizować. Rzeczywistość jednak pokazała, jak wiele elementów brakowało oraz jak wiele pracy należałoby jeszcze włożyć, aby dojść do zadowalającego poziomu skryptu.

Pojawia się więc pytanie czy... warto? ?
Z pewnością kontynuowanie rozgrywki na wersji SA-MP 0.3.7 nie wchodziłoby w grę, nowsza wersja 0.3DL ma dużo więcej możliwości, ale wciąż wiele ograniczeń, dodatkowo jest nieoficjalnie wydana i porzucona przez twórcę. Prawda jest taka, że uważamy, iż nie ma sensu inwestować swojego czasu i pieniędzy w platformę, która nie jest oraz nie będzie już rozwijana. Zatem co dalej? Zdecydowaliśmy przenieść się na platformę MTA nad którą pracuję już od pewnego czasu. Ma ona o wiele wiele więcej możliwości i realizując schemat, który założyliśmy sobie na SA-MP, dotrzymamy go na tej platformie - nie odczujecie większej różnicy w obsłudze skryptu.

Forum ?
Jak wiecie od pewnego czasu Nasze forum, które również zostało napisane od 0, jest wyłączone. Jaki jest tego powód? Otóż kolejnymi przemyśleniami na temat projektu. Budowa takiego forum to również masa czasu, który trzeba poświęcić, dlatego odcinamy ten element, aby móc 100% czasu poświęcić na serwer gry. Już w tej chwili mamy przygotowane w 80% nowe forum na silniku IPB 4, licencja została zakupiona ze środków, które zostały zgromadzone ze sprzedaży usług premium. Wszystkie Wasze konta zostaną przeniesione na nowe forum, jednak ze względu na zmianę formy szyfrowania haseł na IPB oraz względów bezpieczeństwa Waszych kont, wszystkie hasła zostaną zresetowane. O uruchomieniu nowego forum będziemy Was informować przez Discord oraz drogą mailową na adresy podane przy rejestracji.

  • Lubię to! 2
  • Uwielbiam! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mazurek zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.