Skocz do zawartości
0

Mazurek

CEO
 • Ostatnia wizyta

 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  34
 • GameScore

  0

Odpowiedzi dodane przez Mazurek

 1. Witajcie 👋

  Pojawiła się propozycja ze strony graczy, aby na czas pracy przy serwerze MTA, wznowić działanie serwera na SA-MP korzystając ze skryptu z pierwszej edycji Santos Gaming. Rozgrywka na serwerze miałaby luźny charakter jednak dalej w zakresie RP i obowiązującymi zasadami. Prowadzenie serwera SA-MP przekazałbym innej osobie, która zajęłaby się naprawą błędów i obsługą serwera, tak aby nie zabierało mi to cennego czasu na pracę nad MTA. Zapewnimy dzięki temu miejsce do gry w czasie świąt i wolnego czasu dla chętnych osób, a serwer byłby aktywny aż do startu na MTA.

  NewStart.png

  Chcemy więc poznać Waszą opinię na ten temat, czy chcielibyście powrócić do rozgrywki na SA-MP 0.3.7 z pierwszej edycji Santos Gaming?

  Zachęcamy wszystkich do udziału w ankiecie dostępnej w tym temacie oraz do wypowiadania się na ten temat w postach.

  Wasze postępy gry zostałyby przywrócone do stanu z zatrzymania serwera, jednak na MTA nie będzie to przeniesione. (Poza wcześniej obiecanymi postaciami i godzinami gry)

  WSZYSTKO W WASZYCH RĘKACH! 💪

  • Lubię to! 6
 2. Rekrutacja na stanowisko GameMastera została zakończona, rozpatrujemy podania i życzymy wszystkim powodzenia.

  Jednocześnie chciałbym poinformować że nadal prowadzimy rekrutację na stanowiska:

  • Grafik
  • Developer 3D
  • Developer PHP
  • Developer LUA
  • Lubię to! 4
 3. Hej, do biznesu typu kasyno podchodzimy bardzo rygorystycznie ze względu na specyfikę tej grupy. W związku z tym ze względu na twoją kartotekę oraz krótką aplikację dla tak ważnej działalności podjęliśmy decyzję o odrzuceniu tego wniosku. Nie oznacza to jednak całkowitego przekreślenia możliwości prowadzenia biznesu, wyjątkowo zezwalam na możliwość złożenia nowej aplikacji na biznes innego typu w dziale nowych firm. Powodzenia 👋
   

 4. 7cNamDh.jpg

  Witajcie 👋

  Nie zwalniamy tempa! Chcemy z Wami podzielić się kolejną dawką informacji, tym razem odnośnie organizacji przestępczych oraz stref biznesowych. Oczywiście uprzedzając pytania, nie są to wszystkie informacje na temat organizacji, musimy też zostawić sobie kilka kwestii na kolejne porcje informacji dla Was, więc zachęcamy do śledzenia naszego forum oraz discorda. A teraz rozsiadamy się wygodnie i zaczynamy! 😉


  lRpqScC.jpg

  Jednym z najważniejszych elementów rozgrywki przygotowanych dla organizacji przestępczych jest przejmowanie stref. Z pewnością warto to robić, gdyż przejęte strefy dają wiele korzyści takich jak sam fakt posiadania terenów. Im więcej ich macie, tym bardziej rośniecie w siłę, stopniowo podbijając całe miasto, jednocześnie utrudniając zdetronizowanie Was innym organizacjom. Każda strefa daje również korzyści zarobkowe, otwierające nowe możliwości handlu nielegalnymi substancjami, przedmiotami. Przejęcie stref możemy podzielić na dwa sposoby. Stefy nienależące do żadnej z grup, będzie można przejąć przez umieszczenie odpowiednich screenów z akcji na forum, jednak w przypadku gdy jakaś strefa należy do innej organizacji, będzie można wyzwać raz w tygodniu tę właśnie organizację do walki o te tereny. Obrońcy strefy będą mieć do wyboru sposób, w jaki próba przejęcia będzie przebiegać, czyli stare dobre załatwienie sprawy po męsku jak walka na pięści, lub wyciągnięcie wszelkich dział i załatwienie tego na głośno poprzez strzelaninę. Pamiętajcie jednak, że taki sposób zapewne wywoła więcej atencji ze strony służb porządkowych, dlatego należy robić to z rozwagą.

  wNiDCiL.png

  O1ehj9c.jpg

  Nie wszystkie strefy w Los Santos będą dostępne tylko dla organizacji. Chcemy również, aby biznesmeni mieli możliwość lepszego rozwoju w swój biznes przez choćby zbieranie prowizji za wynajem banerów czy reklam. Przejmowanie strefy będzie odbywać się w urzędzie, o dokładniejszym sposobie przejmowania takiej strefy pod biznes będziemy pisać jeszcze w późniejszym etapie. Możliwość wybudowania się na danej strefie będzie dostępna dopiero w momencie posiadania wymaganej ilości obiektów na owej strefie. Od posiadanego terenu będzie trzeba odprowadzać podatek do urzędu miasta w związku z przywilejami, jakie daje taka strefa podpisana pod biznes. Podatek dotyczy tylko stref, które są podpisane pod grupę typu biznes/rodzinka, nie dotyczy więc stref organizacyjnych.

  wNiDCiL.png

  252BURG.jpg


  Aby jeszcze bardziej urozmaicić Wam rozgrywkę, oddajemy do waszego użytku możliwość napadów zorganizowanych. Każde z nich są bardzo ryzykowne, ale i równie dobrze opłacalne, gdy się uda wam ich dokonać. To od Was zależy, czy wybieracie większe ryzyko z lepszymi potencjalnymi łupami, czy coś lżejszego, ale i gorzej nagradzanego. Napady na domy mieszkalne będą stosunkowo łatwiejsze od napadów przeprowadzanych na Bank, jednak też i zyski, będą z pewnością mniej atrakcyjne. Należy przemyśleć każdą decyzję, ponieważ możliwość przeprowadzenia napadów nie będzie dostępna co chwilę i trzeba będzie naprawdę dobrze się przygotować, by nie zmarnować szansy, która nie prędko może się ponownie nadarzyć. O rodzajach napadów oraz możliwościami zarobkowymi jeszcze napiszemy.

  wNiDCiL.png

  mdGxepf.jpg

  Cornery są świetnym sposobem szybkiego zarobku dla organizacji. Dilerzy na nich postawieni co prawda narażają się na odsiadkę za nielegalny handel, ale też i gwarantują spory przypływ gotówki dla swojej ekipy. Oprócz klasycznego handlu z innymi graczami oddajemy Wam również możliwość sprzedaży substancji BOT-om, które będą pojawiać się w określonych godzinach na przejętych strefach. Im więcej stref, tym więcej możliwości zarobkowych na cornerach strefowych, dlatego też warto o nie walczyć. Po zakończeniu ostatniej sprzedaży organizacja będzie mogła rozpocząć nową po upływie wyznaczonego czasu, a BOT może od Was zakupić jedynie kilka sztuk jednorazowo. Naturalnie na handel między graczami nie będą nałożone żadne powyższe ograniczenia.

  wNiDCiL.png

  osgMWO0.jpg

  Każda organizacja na start ma możliwość zamawiania przedmiotów dla niej takich jak; Kominiarki, wytrychy, narkotyki czy bronie. Rozdzielamy jednak dostęp do dwóch ostatnich rodzajów przedmiotów. Gangi będą miały dostępne zamawianie narkotyków, ZGP
  (Zorganizowane Grupy Przestępcze) dostęp do broni. Stawiamy mocno na akcje RolePlay, dlatego też, by dana grupa przestępcza mogła uzyskać dostęp do tych przedmiotów, musi najpierw wykazać się poziomem rozgrywki poprzez odegranie stosownych akcji i umieszczenie ich na forum w odpowiednim dziale. Następnie opiekun nadaje im możliwość zamówienia i udania się po upragnione przedmioty.

  wNiDCiL.png

  X2BrXlL.jpg

  Wraz z publikacją tego newsa, udostępniamy dla Was regulamin organizacji przestępczych przygotowany przez @Pawel33

  wNiDCiL.png

  To wszystko na dziś, standardowo zachęcam do śledzenia naszego forum oraz dołączenia na nasz serwer discord, na którym co jakiś czas zamieszczamy screeny z gry. 👋

  • Lubię to! 5
  • Uwielbiam! 19
 5. ZkmMztX.jpg

  Witajcie! 👋

  Nadszedł czas, aby omówić z wami kilka ważnych elementów, które będą dostępne dla Was na serwerze. Na podstawie doświadczenia z pierwszej edycji na SA-MP postanowiliśmy zmienić pewne elementy i zasady obowiązujące w grze czy w płatnościach za usługi premium. Prace nadal trwają i na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie określić dokładnej daty startu, jednak będziemy chcieli przejść na tryb częstszego informowania Was o postępie, jaki robimy. Wierzymy, że te elementy przypadną Wam do gustu i zagwarantują ciekawą rozgrywkę tym razem na platformie MTA! Tak samo jak Wy chcielibyśmy szybko zrealizować i przetestować wszystkie elementy, aby uruchomić serwer. W trakcie trwania testów będziemy przygotowywać wam kolejne porcje nowości, które będziemy zamieszczać na forum oraz na kanale screenshots naszego discorda. Tymczasem zapraszam do lektury. 😉


  K98eShG.jpg

  Ważną informacją jest wycofanie zdrapek na biznes! Od teraz biznesy można zakładać tylko na wniosek, a ich prowadzenie będzie nadzorować urząd miasta za pomocą wszelkiego rodzaju kontroli. Proces zakładania biznesu powinien rozpocząć się od nabycia lokalu. Udostępnimy dla Was dwie możliwości, zakup na własność lub wynajem lokalu od innego gracza. Ta druga opcja jest nowością, którą skutecznie zmniejszy ilość pustych budynków, które ciężko sprzedać w rozsądnej cenie, a ich właściciele muszą pamiętać o płaceniu podatków na czas. Tym samym bez większych finansów na start również będzie można rozkręcić własny ciekawy biznes.

  Obecnie uruchomiliśmy możliwość składania aplikacji na własny biznes startowy, pierwsze firmy dostaną wsparcie w postaci budynku (naturalnie bez możliwości sprzedaży) oraz wszelkich potrzebnych finansów na pierwsze zamówienia. Dostaną również wcześniejszy dostęp do serwera, aby móc przygotować się na start.

  Każdy, kto posiadał biznes na pierwszej edycji, może wnioskować o 
  przeniesienie jednego biznesu na nową edycję. Osoby zainteresowane stworzeniem swojego nowego biznesu mogą zamieścić swoją aplikację w tym dziale.

  Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapoznania się z tematem: Zapotrzebowanie na typy biznesów.


  Więcej informacji na ten temat możecie otrzymać bezpośrednio od @Kadi lub @Kozdi którzy będą się tym zajmować.

  SGBiznesy.gif

  wNiDCiL.png

  6dV2loN.jpg

  Jak już zapewne wiecie, wprowadzamy do gry rozbudowane i bogate w funkcje smartfony. Pod wieloma względami będą innowacją na polskiej scenie RolePlay i oprócz podstawowych czynności takich jak: odbieranie rozmów, smsowanie czy sprawdzanie godziny, będą oferować także wiele funkcji, znanych nam z prawdziwych Smartfonów z życia codziennego. Jesteśmy pewni, że korzystanie z nich umili wam rozgrywkę. Telefonie komórkowe będą mogły poszerzyć swój asortyment o dodatkowe, atrakcyjne przedmioty. 

  Aplikacje smartfona:
  - YouTube
  - Odtwarzacz muzyki (koniec z przestarzałym discmanem)
  - Giełda kryptowalut
  - Aparat
  - Aparat selfie!
  - Aplikacja banku (dostępna po założeniu konta)

  wNiDCiL.png

  JnD4PlG.jpg

  Na start naszego serwera otrzymacie prace dorywcze takie jak kurier, w której Waszym zadaniem jest dostarczanie zamówień do firm rozmieszczonych po całym Los Santos, czy też praca magazyniera, jeśli nie jesteście zwolennikami jazdy z ładunkiem i wolicie pracę w jednym miejscu, pamiętajcie jednak, że w takim wypadku trzeba będzie trochę podźwigać. Oprócz tego planujemy dla was kilka innych rodzajów zajęć tymczasowych, ale więcej o tym dowiecie się w niedalekiej przyszłości, zachęcamy również do składania propozycji, jeśli macie jakiś ciekawy pomysł na dodatkowe zajęcia w grze.

  wNiDCiL.png

  vgnufig.jpg

  Ważną informacją jest fakt, że stawiamy na grę bez konieczności wydawania pieniędzy przez osoby, które nie zamierzają tego robić. Chcemy, by takie osoby również mogły w pełni cieszyć się tym, co mamy dla was do zaoferowania. Dlatego też, wprowadzamy giełdę kryptowalut CryptoCash, o której z pewnością napiszemy nieco więcej w jednym z kolejnych newsów. Jest to też ciekawa forma zarobku dla osób, które będą obracać dodatkową walutą w grze za pomocą giełdy, która oczywiście będzie dostępna w smartfonie.

  wNiDCiL.png

  Wo3uyqd.jpg

  Jesteśmy świadomi, że nasza społeczność łączy w większości graczy z platformy SA-MP. Sami również jesteśmy przyzwyczajeni do tej platformy i niektóre opcje dostępne w MTA nie są niestety tak wygodne jak na SA-MP. Doskonałym przykładem tego jest czat MTA, który nie umożliwia podstawowych opcji zmiany pozycji kursora czy zaznaczania tekstu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla was zmodyfikowany czat gry, który został dostosowany do wygodniejszej obsługi przez użytkownika.

  Dostępne opcje:

  - Zmiana pozycji kursora
  - Zaznaczanie tekstu
  - Zapamiętywanie 10 ostatnio wysłanych wiadomości/komend
  - Komenda /login

  (w MTA jest ona używana do domyślnego logowania przerobiliśmy ją na opcje wylogowania z konta)

  CzatSG.gif


  wNiDCiL.png

  668Yccv.jpg

  Razem z platformą, zmieniany również styl, w jakim będziemy prowadzić naszą grę. Stawiamy przede wszystkim na immersję i klimat, który jest wyjątkowy i nie do podrobienia w zależności od tego, jaką drogę wybierzecie i jakich wyborów dokonacie. Dlatego też nie chcemy, by cokolwiek odrywało was od zanurzenia się w pełni w wirtualnym świecie i pragniemy, by gra dawała wam poczucie realizmu. Z tego też powodu, chcemy ograniczyć akcje, które w normalnym życiu nie miałyby prawa bytu. Samochody nie będą skakać z pełną prędkością jakby nigdy nic, a chodniki będą należeć do pieszych. Pragniemy by gracze w większym stopniu, szanowali życie i zdrowie swoich postaci, tak jak my robimy to na co dzień. Tylko z wami może się to wszystko udać. 💪😊

  wNiDCiL.png

  JaQNcTh.jpg

  Rekrutacja w szeregi ekipy jest nadal otwarta, swoje podania możecie składać przez formularz google.

  Obecnie pilnie potrzebujemy osób które mogłyby pomóc przy:
  - Grafice
  - Modelach 3D

  Na pozostałe stanowiska również prowadzimy rekrutacje, więcej informacji znajdziecie w tym temacie. Rozstrzygnięcie rekrutacji na GameMastera odbędzie się przed startem serwera, poinformujemy o tym wcześniej, jednak już zachęcamy do składania podań.

  wNiDCiL.png

  Na dziś to wszystko z informacji. Jesteśmy świadomi, że jesteście ciekawi postępu prac i postaramy się częściej publikować zbiorcze informacje na forum. Zachęcamy również do dołączenia na nasz serwer discord, na którym co jakiś czas zamieszczamy screeny z gry.

  • Lubię to! 5
  • Uwielbiam! 22
 6. Hej, bardzo fajne porównanie platform 👌

  Dodam od siebie, jak będzie na naszym serwerze z tymi punktami:
  Podmianki będą wyłącznie serwerowe, więc podmieniony pojazd będzie widoczny przez wszystkich graczy, a nie jak na sampie tylko u osoby, która wgrała sobie mod, ograniczy to też konieczność posiadania umiejętności modowania GTA wszystko załatwi serwer.

  Mody graficzne również w przypadku będą serwerowe do konfiguracji indywidualnie przez gracza, dzięki czemu również nie będzie trzeba nic instalować i kombinować, żeby polepszyć grafikę gry. Domyślnie oczywiście mody będą wyłączone, aby każdy gracz sam dostosował ustawienia pod swój sprzęt. Dodatkowo możemy uruchamiać na serwerze sezonowo Snow Mode (na zimę).

  Sam jestem graczem SA-MP więc na pewno serwer będzie dostosowany do tej grupy graczy, są pewne mankamenty w MTA które często SAMP-owiczów zniechęcają i to dzięki możliwościom MTA chcemy zmienić.

  • Lubię to! 2
 7. Godzinę temu, qapel napisał:

  Hej, 
  Poradnik miał pełnić funkcję poradnika dla graczy, jednakże wspomniałem w nim trochę o medycynie, co było konieczne i mogło pełnić funkcję autopromocji do bycia "medykiem". Dziękować za poradnik należy nie tylko mi, a całej frakcji w jakiej byłem i jestem (LSFD) za kształcenie takich graczy o ogromnej wiedzy. Mimo wszystko dziękuję za wynagrodzenie mojej pracy w taki sposób. 

  I oby tak dalej 💪

  • Lubię to! 1
  • Uwielbiam! 1
 8. No jestem pod wrażeniem. To, co zrobiłeś @qapel to idealny przykład, że da się zrobić dobry poradnik bez grafiki, czysta sensowna treść, która wspomoże nowych graczy, który zechcą pójść w stronę odgrywania medyków, a takich osób jest niestety mało.

  Temat podpinam do góry kategorii, dodatkowo chciałbym wynagrodzić twoje starania więc na zachętę przyznaję Ci 2100 punktów CryptoCash, które będziesz mógł wymienić np. na 30 dni konta premium lub inne usługi, które będą dostępne w naszym sklepie premium.

   

  • Uwielbiam! 3
 9. Hej, w tym temacie będziemy zamieszczać informacje o grupach które są aktualnie aktywne/zaakceptowane.

  Bar/Restauracja
  Centrum:

  1.  
  2.  
  3.  

  Idlewood:

  1.  
  2.  

  Salon Samochodowy
  Centrum:

  1.  
  2.  

  Warsztat Samochodowy
  Centrum:

  1.  
  2.  

  Idlewood:

  1.  

  Siłownia
  Centrum:

  1.  
  2.  
  3.  

  Idlewood:

  1.  
  2.  

  Ochrona
  Centrum:

  1.  
  2.  

  Idlewood:

  1.  
  2.  

  Przewóz osób (Taxi)

  1.  
  2.  
  3.  

  Hotel
  Centrum:

  1.  
  2.  

  Idlewood:

  1.  

  Sklep całodobowy
  Centrum:

  1.  
  2.  

  Idlewood:

  1.  

  ASG/Strzelnica
  Centrum:

  1.  

  Idlewood:

  1.  

  Ośrodek szkolenia kierowców

  1.  
  2.  

  Apteka
  Centrum:

  1.  
  2.  

  Idlewood:

  1.  

  Operator komórkowy
  Centrum:

  1.  
  2.  

   

  ℹ️ Lista będzie aktualizowana wraz z akceptacją wniosków na biznes lub przeniesienie biznesu.

 10. 3 godziny temu, MisterBoy napisał:

  Wedlug was to ma byc serwer RolePlay gdzie dzielicie graczy ktorzy beda mieli Premium a ktorzy nie? To nie jest RPG. Wychodzi na to ze ludzie ktorzy zaplaca pieniedzmi OOC! Beda lepsi bo beda mieli wiecej aut od innych. Bez sensu... Tworzycie serwer RP i bierzecie siano OOC za korzysci IC. 

  Nie dzielimy graczy, tylko dajemy wynagrodzenie w postaci korzyści IC za wsparcie dla serwera, wszędzie tak to działa, bo to jedyna forma, aby utrzymać serwer, a 1/1,5k miesięcznie to nie są małe pieniądze, żeby robić wszystko "Za darmo". Poza tym za te auta gracze i tak będą musieli zapłacić IC to nie jest zakup pojazdu za pieniądze OOC, a tylko umożliwienie korzystania z nich dla osób, które nas wspierają i dzięki którym ten serwer istnieje.

  Nie każdy jest zmuszany płacić jak wyżej @BlueBoy słusznie podkreślił, premium można nabyć za $ IC od innego gracza.

 11. 1 godzinę temu, EviT napisał:

  Całkiem przyjemne i przejrzyste te forum - wygląda lepiej niż podczas poprzedniej edycji, a to już dobrze świadczy o wykonanej pracy ? Oby tak dalej!


  No ten screen który dodaliśmy wyjaśnia wszystko xD
   

  22 godziny temu, Mazurek napisał:

  nowe-foru_qqewhqa.png

   

   

 12. 28 minut temu, portland napisał:

  Dla przykładu, więcej niż 10 kontaktów w telefonie = posiadanie konta premium.

  To akurat uważam za przesadę. ?

  Co do pojazdów premium to tak jak wspomniałem zaktualizujemy jeszcze tę listę, ale bierzmy pod uwagę że utrzymanie tego serwera to bardzo duży koszt i jakieś profity za wspieranie Nas gracze muszą mieć. Zwykłe pojazdy prawdopodobnie tak jak mówisz znikną z tej listy ale te modyfikowane czy zaprojektowane całkowicie od nowa (co też kosztuje) pewnie na tej liście się pojawią, to nie będą podmianki z internetu, a projektowane auta specjalnie dla Nas.

  • Lubię to! 2
 13. 10 godzin temu, SinLoc napisał:

  Witam proszę o przeniesienie mojego biznesu dokładniej Warsztatu Samochodowego z pierwszej edycji Santosa.

  Nazwa biznesu: Santos Garage

  Właściciel: Henry Edwards

  Hej, rozbuduj troszkę podanie i zastosuj się do wzoru

 14. Godzinę temu, portland napisał:

  Pozbawionym sensu jest ograniczanie dostępu do aut typowo cywilnych. Konto premium aby poruszać się "shitty car", jakim jest Clover - abstrakcja.

  Takie auta premium były na SA-MP, pamiętajmy że teraz przechodzimy na MTA i mamy możliwość modyfikacji handlingu oraz wgrywania nowych aut, taki Clover będzie nie do poznania ?

  Lista będzie jeszcze aktualizowana zgodnie z postępem prac w grze.

  • Lubię to! 1
 15. IBWHFUI.png


  Witajcie na nowym forum 👋

  To wielka chwila dla naszego projektu, ponieważ możemy oddać wam gotowe forum z wszystkimi funkcjonalnościami, których brakowało w poprzedniej wersji. Dla niewtajemniczonych przypomnę, że nasz projekt posiadał autorskie forum wykonane przez nas, jednak obecnie wolimy skupić się przede wszystkim na rzeczach związanych z samą grą. Ciągłe rozwijanie dwóch rzeczy mogłoby nie być najlepszym pomysłem, tym bardziej że zdecydowanym priorytetem jest dla nas oczywiście sama gra. Przechodzimy więc na sprawdzonego i lubianego przez wielu z Was IPS'a, dostosowanego przez nas do potrzeb trybu Roleplay.


  Indywidualny styl

  Wraz z przejściem na nowe forum, aktualizacji uległ także jego styl. Wraz z naszym front-endowym zespołem przygotowaliśmy dla Was styl, w którym to postawiliśmy przede wszystkim na minimalizm i komfort użytkowania. Naszym zdaniem forum powinno być miejscem przede wszystkim przejrzystym i wygodnym w użytkowaniu, dlatego też jednym z kolejnych planów jego rozwoju, będzie wprowadzenie opcjonalnego stylu w ciemnych kolorach (tzw. dark theme, night mode).
  nowe-foru_qqewhqa.png

  Nowe profile

  RolePlay jest trybem kształtowanym przede wszystkim przez jego społeczność. Pewne rzeczy i tradycje po prostu się tu nie zmieniają. Choć na naszym serwerze czeka na Was całkiem sporo nowatorskich i oryginalnych rozwiązań, nie chcemy komplikować tego, co przez lata było dobre i sprawdzone. Nowy IPS wprowadził wiele zmian, w tym nowe profile... Których wielu z Was nie polubiło. Z tego też powodu, przystosowaliśmy je do starego, lubianego układu, znanego z poprzednich wersji tego oprogramowania.

  Moduł zgłoszeń

  W skład naszej ekipy wchodzi kilkunastu aktywnych graczy trybu RolePlay. Niektórzy z nich mają już ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Doskonale zdajemy sobie więc sprawę z wielu problemów, jakie niesie za sobą, chociażby komunikacja z ekipą serwera. Każdy członek ekipy stara się w miarę możliwości pomóc graczowi, choć zdarzały się sytuację, w których zgłaszaliście nam rzeczy na discordzie, facebooku i wszędzie gdzie się tylko dało. Nieraz w tempie nawet kilkudziesięciu zgłoszeń na godzinę. Bardzo ciężko było rzetelnie to obrobić, a pracowaliśmy w ten sposób po kilka, a nierzadko nawet kilkanaście godzin dziennie. Fakt rozproszenia zgłoszeń między wiele platform tym bardziej nie ułatwiał tego zadania. Oprócz standardowego /report postanowiliśmy wdrożyć również dedykowany system zgłoszeń na forum. Jest on dostępny w zakładce "Pomoc". To właśnie tam będziecie mogli zgłaszać rozmaite problemy z forum, czy z grą, a także apelować od ewentualnych kar.


  Zakładka ekipa

  W zakładce "ekipa" możecie zobaczyć, kto jest odpowiedzialny za tworzenie i rozwój naszego serwera. Jeżeli będziecie mieli taką potrzebę, za pomocą ikonki listu, możecie też w łatwy sposób skontaktować się z dowolnym członkiem ekipy.


  ---

  Zapraszamy do aktywności i dalszego śledzenia naszego forum, oraz discorda link. Już niedługo, zaczną pojawiać się tu pierwsze rekrutacje i informacje dotyczące samego serwera.

  Do zobaczenia w grze! ?

  • Lubię to! 8
  • Uwielbiam! 19
 16. Informacja dla osób, które skorzystały z usług premium

  Bardzo doceniamy ogromne wsparcie dla serwera, w związku z czym podjąłem decyzję o przywróceniu wszystkich zakupionych i wykorzystanych punktów przemium na Wasze profile na podstawie przeprowadzonych transakcji. Niezależnie od tego, czy panel z biznesem będzie przeniesiony na nowy serwer, punkty będą dostępne do ponownego wykorzystania.

  W zakładce Premium, znajdziecie swoje zakupione wcześniej punkty zwane teraz pod nazwą CryptoCash, proszę aby każdy z was zweryfikował czy wszystkie punkty zostały przydzielone poprawnie. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przez moduł wsparcia.

  Dziękujemy Wam za wsparcie ♥️

  • Uwielbiam! 4
 17. Witajcie kochani!

   
  Przyszedł czas, aby opublikować dla Was niezbędną informację, co dalej będzie się działo z Santos Gaming.

  Co dalej❓ 
  Stanąłem przed bardzo trudną decyzją. Zastanawiałem się, jakie będą Nasze dalsze losy i pewna decyzja już zapadła. Kilka miesięcy temu postanowiliśmy otworzyć projekt na SA-MP w wersji 0.3.7, która jak wiadomo jest bardzo ograniczona, jeśli chodzi o jej możliwości. Decyzja o napisaniu skryptu w 2019 roku od całkowitego 0 była szalona, ale mimo to udało nam się to w większej części zrealizować. Rzeczywistość jednak pokazała, jak wiele elementów brakowało oraz jak wiele pracy należałoby jeszcze włożyć, aby dojść do zadowalającego poziomu skryptu.

  Pojawia się więc pytanie czy... warto? ?
  Z pewnością kontynuowanie rozgrywki na wersji SA-MP 0.3.7 nie wchodziłoby w grę, nowsza wersja 0.3DL ma dużo więcej możliwości, ale wciąż wiele ograniczeń, dodatkowo jest nieoficjalnie wydana i porzucona przez twórcę. Prawda jest taka, że uważamy, iż nie ma sensu inwestować swojego czasu i pieniędzy w platformę, która nie jest oraz nie będzie już rozwijana. Zatem co dalej? Zdecydowaliśmy przenieść się na platformę MTA nad którą pracuję już od pewnego czasu. Ma ona o wiele wiele więcej możliwości i realizując schemat, który założyliśmy sobie na SA-MP, dotrzymamy go na tej platformie - nie odczujecie większej różnicy w obsłudze skryptu.

  Forum ?
  Jak wiecie od pewnego czasu Nasze forum, które również zostało napisane od 0, jest wyłączone. Jaki jest tego powód? Otóż kolejnymi przemyśleniami na temat projektu. Budowa takiego forum to również masa czasu, który trzeba poświęcić, dlatego odcinamy ten element, aby móc 100% czasu poświęcić na serwer gry. Już w tej chwili mamy przygotowane w 80% nowe forum na silniku IPB 4, licencja została zakupiona ze środków, które zostały zgromadzone ze sprzedaży usług premium. Wszystkie Wasze konta zostaną przeniesione na nowe forum, jednak ze względu na zmianę formy szyfrowania haseł na IPB oraz względów bezpieczeństwa Waszych kont, wszystkie hasła zostaną zresetowane. O uruchomieniu nowego forum będziemy Was informować przez Discord oraz drogą mailową na adresy podane przy rejestracji.

  • Lubię to! 2
  • Uwielbiam! 1
 18. 37rPTmc.png

   

  Cześć!

  W związku ze zmianą platformy oraz pełną modernizacją projektu poszukujemy osób na stanowiska:

  • Grafik
  • Developer 3D
  • Developer PHP
  • Developer LUA
  • GameMaster
  • Opiekun organizacji przestępczych

   

  Czego od Was wymagamy?

  • przede wszystkim cierpliwości i zaangażowania
  • odpowiedzialności
  • sprawnego mikrofonu do komunikacji z resztą ekipy
  • kreatywności
  • umiejętności pracy w grupie
  • kultury

  Proces aplikowania do ekipy jest realizowany poprzez formularz Google, który należy poprawnie wypełnić i przesłać do nas.

  Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym linkiem: Kliknij tutaj!

  Uwaga: Po wysłaniu zgłoszenia daj nam koniecznie znać pod tym tematem. Powodzenia! ? (Jeśli nie masz odpowiedniej ilości postów, to nie jest to wymagane)

  • Lubię to! 7
  • Uwielbiam! 4