Skocz do zawartości
0

lysytrv

Gracz
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  7
 • GameScore

  0

Odpowiedzi dodane przez lysytrv

 1. Zainteresowane osoby zapro; WSZECHPOTEZNYSTEFAN#1359 / Zwariowany Marcin#3654

  Dodam tylko że po starcie serwera przez caly okres aplikacji aż do uzyskania panelu organizacji przestępczej nie będzie możliwości dołączenia do nas. Jeżeli chcesz z nami zagrać skontaktuj sie przed startem serwera, po starcie będzie można do nas dołączyć dopiero gdy uzyskamy status pełnoprawnej organizacji przestępczej pisząc hp w odpowiednim dziale. Dodatkowo dołączyć będzie o wiele trudniej, bede wymagał ciekawego pomysłu na postac, a sam okres gry na wbku bedzie odpowiednio wydłużony, pozderki. 

   

   

 2. spacer.png

  Sy8C8NR.png

  Dzisiaj wyjątkowo wcześniej niż zawsze wychodzisz do pracy. Zatrzymujesz się na mieście, podchodzisz do automatu z ciepłą kawą. Zerkasz kątem oka na swój zegarek, uświadamiasz sobie że robotę zaczynasz dopiero za trzydzieści minut. Jakiś małolat zaczepia Cię na mieście, wciska Ci do łapy najnowsze wydanie gazety. Zabrałeś ją tylko dlatego, aby młodziakowi który chce dorobić trochę kasy nie zrobiło się przykro. Siadasz na ławce, popijasz gorąca kawę jednocześnie poprawiając swoją marynarkę. Właściwie i tak nie masz jeszcze nic konkretnego do roboty, zaczynasz czytać gazetę. Momentalnie rzuca Ci się w oczy wyróżniony nagłówek na temat bogatej Włoskiej rodziny. Zaciekawiony zaczynasz dokładnie analizować cały artykuł, zapominasz jednocześnie o tym że za moment powinieneś zjawić się w robocie. Z artykułu dowiadujesz się, że czas jednej z najbogatszych włoskich rodzin właśnie dobiegł końca. Praktycznie cała rodzina Benettonów została brutalnie zamordowana podczas rodzinnego spotkania. Zastanawiasz się kto za tym stoi, jaki miał właściwie powód, i dlaczego ochrona tego dnia nie była tam gdzie powinna. Sprawnie łączysz wszystkie fakty, szybko dochodzisz do wniosku że zapewne kolejny raz chodziło o pieprzoną forsę. Nasuwa się tylko jedno pytanie, dlaczego mordercy nie zabrali pieniędzy z sejfu skoro chodziło o szmal? Kiwasz głową na boki, właściwie to sam nie wiesz czy coś zabrali, twoje myśli krążą wokół tego, że taki artykuł może napisać każdy jeden idiota. Momentalnie dzwoni Twój służbowy telefon, ktoś przerywa Ci rozmyślanie na ten temat. Zerkasz ponownie na swój zegarek, finalnie odbierasz telefon. W słuchawce słyszysz głos swojego wkurwionego szefa, kolejny raz spóznisz się do pracy. Nagle połączenie zostało rozłączone, już wiesz że masz dzisiaj przejebane. Nerwowo wstajesz zostawiając gazetę gdzieś na stole, przetrzepujesz kieszenie, finalnie łapiesz za kluczyki i wsiadasz do auta. W drodze do roboty zastanawiasz się nad tym, co masz właściwie powiedzieć szefowi. Przecież nie powiesz mu że czytałeś pieprzoną gazetę na mieście i straciłeś poczucie czasu, wypierdoliłby Cię na zbity pysk. No nic, masz tylko nadzieję że nie stracisz kolejny raz swojej roboty, o którą przecież tak długo się starałeś.

  y3zKFZO.gif

  ’Ndràngheta - Mimo iż oficjalnie nie jest tak znana jak sycylijska cosa nostra i często jest uważana za podrzędną, oczywiście w stosunku do neapolitańskiej camorry czy apulijskiej Sacra Corona Unita, to już na początku XXI stulecia stała się najpotężniejszą organizacją przestępczą działającą we Włoszech. Za wyżej opisane morderstwo odpowiada rodzina Maranzano, czyli familia działająca dla włoskiej organizacji przestępczej wywodzącej się z Kalabrii. Cała akcja została przeprowadzona sprawnie, było to morderstwo na zlecenie. Wychodzi na to że ktoś musiał wyłożyć grubą forsę na stół, ryzyko całej akcji było przecież ogromne,  starczy spojrzeć na popularność i bogactwo rodziny Benettonów. Siatka przestępcza o charakterze mafijnym działa według konkretnie określonych zasad i sztywnej hierarchii. W praktyce dostajesz polecenie do wykonania, bez zastanowienia musisz zebrać swoich ludzi jeżeli chcesz przeżyć, zwyczajnie wykonujesz zlecone zadanie bez słowa sprzeciwu. Tak też się stało w tym przypadku, rodzina Maranzano zmieniła miejsce swoich działań.  Na polecenie mafiozów którzy stoją w hierarchii Ndranghety nad nimi rodzina przeniosła się do słonecznego Los Santos. Według narzuconych wytycznych, mają odpowiadać tam za handel bronią palną, amunicją czy też kokainą, jednocześnie rekrutując nowe osobowości w szeregi rodziny mafijnej. Grupa przestępcza została osadzona na portowej dzielnicy miasta, mianowicie mowa o magazynach znajdujących się na terenie Ocean Docks. Włosi ze względu na spore zaplecze finansowe które zapewniła im włoska organizacja przestępcza wywodząca się z Kalabrii, sprawnie zaczęli poszerzać swoje wpływy na terenie doków. Kilka dni pózniej rodzina wykupiła kilka okolicznych magazynów. Sporo gotówki poszło również na skorumpowanie administracji lokalnego portu. Tak też zaczął się przemyt wszelkich towarów z Włoch na tereny USA pod przykrywką legalnej firmy transportowo/portowej. Już po kilku tygodniach rodzina otworzyła rekrutację, umacniając jednocześnie struktury swojej familii na terenie Los Santos. 

  xy8PZOd.gif

  Półświatek przestępczy wiąże się z ogromnymi zyskami, jednak trzeba liczyć się również z sporym ryzykiem. Porwania, morderstwa czy też liczne okaleczenia; - to wszystko jest normą w tym pieprzonym biznesie. Rodzinę Maranzano interesuje tylko forsa, więc jeżeli nie wchodzisz z butami w ich interes lub nie odnosisz się z swoją forsą publicznie, możesz spać spokojnie. Zyski grupy nieoficjalnie dzieli się na trzy kategorie. Sześćdziesiąt procent z całkowitych zysków rodziny stanowi forsa uzyskana z handlu bronią, amunicją, kokainą czy też nawet ludzkim towarem. Trzydzieści procent zysków rodziny płynie z ściągania haraczy z biznesów, które działają aktywnie na terenie Los Santos. Natomiast pozostałe dziesięć procent to porwania w celu uzyskania okupu. Nie jest to jednak czysty pieniądz, ponad pięćdziesiąt procent z zysków grupa musi odprowadzić dla włoskiej organizacji przestępczej wywodzącej się z Kalabrii. Natomiast następne dwadzieścia procent zysków, rodzina poświęca na skorumpowanie portowców czy wyżej postawionych funkcjonariuszy działających na terenie Los Santos. Pozostałe pieniądze są inwestowane w rozwój rodziny, jak i systematycznie dzielone pośród członków ugrupowania, oczywiście zachowując przy tym niezbędną hierarchię panująca w rodzinie. Departament lokalnej policji z czasem zainteresował się działalnością Włochów na terenie doków, na ten moment jednak nie mają żadnych konkretnych dowodów. Grupa systematycznie wprowadza gotówkę w legalny obrót, dzięki temu mają pokrycie na większość swoich przychodów.

  OnyuAPX.gif

  • Będziemy działać jako familia, siatka przestępcza o charakterze mafijnym rozwijająca się pod skrzydłami włoskiej organizacji przestępczej ’Ndrànghetty.
  • Na bieżąco będziemy pokazywać w temacie kontakt z członkami 'Ndranghetty, oczywiście z wykorzystaniem event teamu.
  • Główny nacisk kładziemy na przemyt i handel, do tego użyjemy naszego projektu IC; - oczywiście wszystko będzie odgrywane etapowo. 
  • Kolejną ważną kwestią będzie ściąganie haraczy z lokalnych biznesów, zaczynając od ochrony zwykłych biznesów,  idąc dalej przez ochronę osób prywatnych, kończąc nawet na ochronie wysoko postawionych osób z departamentu czy też urzędników.
  • Motyw porwań - namieszamy trochę w życiu postaci z Branży Rozrywkowej.
  • Startujemy w skromnym gronie, ale nie zamykamy się na żadnego z graczy. Można do nas dołączyć kontaktując się ze mną na dc; - WSZECHPOTEZNYSTEFAN#1359.

   

  Życie organizacji; 

   

  Makaroniarze; 

  1. https://santosgaming.com/profile/856-wszechpoteznystefan/

  2. https://santosgaming.com/profile/224-panda/ 

  3. https://santosgaming.com/profile/4155-weedmaster/ 

  4. https://santosgaming.com/profile/2184-młodi/ 

  5. https://santosgaming.com/profile/239-jamesbongs/

  6. https://santosgaming.com/profile/4151-mouziroo/

  7. https://santosgaming.com/profile/4161-klasyczny666/

  8. https://santosgaming.com/profile/4162-natalka/ 

  9. https://santosgaming.com/profile/4118-krzywy/ 

   

  • Lubię to! 6
  • Uwielbiam! 4
 3. Zgp - zdecydowanie admirał/emperor + pcj do sprawnego poruszania się. Z delikatnie droższych pojazdów zawsze najbardziej klimatycznym autem był dla mnie Patriot, ale Huntley również będzie idealnym wyborem.

  Gangi - Tahoma, Remington, Savanna + sanchez do sprawnego poruszania się. Z trochę droższych myślę że Slamvan  lub Huntley będzie dobrym wyborem.

  Ściganci - Dobrą i klimatyczną opcją na początek jest Phoenix. Jak chodzi o droższą półkę poleciłbym Buffalo, Elegy.

  Dla cywili zdecydowanie polecam Bliste Compact + pcj do sprawnego poruszania się. Z droższych wyborów Cheetah.

  Najwyższej półki nie wymieniałem, jak ktoś ma wydać tyle forsy to już sam powinien wiedzieć czego chce 😜

  • Lubię to! 2
 4. Dobry poradnik dla 'zielonego', plus za robote. Co do organizacji przestępczych możesz dopisać w wolnej chwili motorki - 'MC', gdyż jest to całkowicie inny klimat i zasługuje na osobny wpis. Dodatkowo wspomniałbym o tym że ZGP o charakterze mafijnym powinno działać w ukryciu i swoją robote wykonywać cicho. Oczywiście mamy również drugi styl gry ZGP który w praktyce jest już 'głośniejszy', mianowicie szajka bandytów, bojówki itd. Dobrze byłoby wspomnieć również o rodzaju ZGP który działa w stylu siatki przestępczej - praktycznie cała gra toczy sie w podziale na małe grupy przestępcze. Fajnie byłoby też wspomnieć coś o LSFD. Ogólnie dobra robota, zostawiam like. 

   

  • Lubię to! 1
 5. Moim zdaniem przepisywanie chatlogu w lsrp+ jest słabe i zajmuje zdecydowanie więcej czasu niż prosta obróbka w gimpie. Wycięcie chatlogu i umieszczenie go na widokówce zajmuje jakieś 30 sekund, natomiast wtedy wszyscy mają pewność że dana akcja została odegrana w samej już gierce. Jeżeli znajdę chwilę czasu to nagram krótki poradnik lub rozpisze to na forum. Co do 'Polaków' w Los Santos proponuje usunąć całkowicie tą kwestię z poradnika, wiele nowych graczy może podłapać temat i łapać w ten sposób zbędne kary. Mam nadzieję ze tutaj również Polskie imiona i nazwiska będą zakazane i wszystkie polskie postacie będą blokowane. Mordy serio wygląda to słabo, mówię tutaj o postaci typu Andrzej Nowak. Jeżeli Polskie imię i nazwisko będzie podane w odpowiednim języku, jasne - jednak mimo wszystko w praktyce mało kto potrafi odegrać odpowiednio 'Polaka'. Dodatkowo mam nadzieję ze wszystkie 'Polskie teksty' czy też teksty z naszego youtube, internetu, w świecie rozgrywki będą surowo karane bo wygląda to tragicznie, a wręcz szczerze mówiąc żenująco. Reszta poradnika na plus, ogólnie dobra robota, pozdro. 

   

  • Lubię to! 2
 6. Utrzymanie serwera kosztuje swoje, gracze dostają punkty premium za poradniki, za wszelkie aktywności w projekcie, będzie możliwość handlu usługami za walute IG, więc nie przesadzajmy mordki bo naprawdę nie trzeba wydawać ani grosza aby sie świetnie bawić. Natomiast jakoś trzeba docenić osoby które wspierają projekt, pamiętajcie o tym. 

  • Lubię to! 2
  • Uwielbiam! 3